Відбувся виїзний прийом громадян Балабанівської сільської ради

21 липня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Катерина Черевична провела виїзний прийом громадян Балабанівської сільської ради, у ході якого мешканці села мали змогу звернутись з актуальних питань життєдіяльності громади. 
Предметна і зацікавлена розмова відбулась  з головою сільської ради  Валентиною Янчук,  яка  поділилася із основними справами населеного пункту  та  цьогорічними  планами.
Одночасно Валентина Андріївна  звернулась до Катерини Павлівни з питанням щодо сприяння з боку керівництва райдержадміністрації відновлення, облаштування зупинки в селі та встановлення дорожніх вказівних знаків.
Для вирішення питання, піднятого на виїзному прийомі, дано доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Також керівник апарату ознайомилася із забезпеченням населення  товарами першої необхідності  та підготовкою до районного свята обжинків.
Підводячи підсумки прийому, Катерина Павлівна відзначила належний рівень роботи Балабанівської сільської ради, звернула увагу на недоліки та упущення у роботі, вказавши шляхи і терміни їх виконання, а також побажала працівникам успіхів у подальшій роботі на благо громади.
 
 
Повернутись