Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Ярославу Дашкевичу

  Сьогодні, 06 грудня, в День Збройних Сил України, в селі Синарна увіковічнили пам’ять полеглого учасника АТО Ярослава Дашкевича.
  На урочисту лінійку з нагоди встановлення пам’ятної дошки колишньому учневі, бійцю АТО Ярослава Дашкевича на подвір’ї його рідної школи зійшлися школярі, односельці, родичі, побратими, представники влади та небайдужі жителі громади.
 Цього року, а саме 27 травня Оратівський район сколихнула тривожна новина - в зоні проведення антитерористичної операції ми втратили нашого земляка – Ярослава Дашкевича з села Синарна. 
  Урочисте відкриття  розпочалось із виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблим Героєм.
  Відкрили пам'ятну дошку мама Світлана Віталїївна та голова спілки учасників АТО Оратівщини Степан Куцак.  
  Після цього настоятель місцевого храму отець Віталій здійснив освячення пам’ятної дошки.
   Від районної та місцевої влади виступили керуюча справами виконавчого апарату районної Ради Інна Лясковська, Стрижаківський сільський голова Лариса Сігнаєвська, заступник військового комісара Оратівського райвійськомату Михайло Волос, голова спілки учасників АТО Оратівщини Степан Куцак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Барановський, директор навчального закладу Алла Мостова, голова СФГ «Світанок» с.Синарна Микола Пашковський. 
   Вони найперше звернулися до батьків Героя та подякували їм за те, що виховали справжнього патріота, котрий вірно та палко любив свою Україну, і, не зважаючи на перешкоди, труднощі та небезпеку, до останнього подиху боронив її від ворога. 
  Після завершення заходу учасники мітингу відвідали кладовище та поклали квіти на могилу Ярослава Дашкевича.
   Пам'ятну дошку  Ярославу Дашкевичу також встановлено  на стінах Вінницького ПТУ - 5, випускником якого він був. 
   Указом Президента України солдата Ярослава Дашкевича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
 
 
 
Повернутись