Відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям у селищі Оратів

   08 червня 2018 року відбулось офіційне відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям у смт Оратів. 
  На відкриття спортивного майданчика з синтетичним покриттям розміром 42х22 метри, розташованого на центральному стадіоні  прибули представники  районної та місцевої влади голова райдержадміністрації Олег Чугункін, голова районної Ради Галина Лошак, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук, Оратівський селищний голова Ігор Барський,  юні спортсмени, ветерани спортивного руху.
   «За сприяння Народного депутата України Руслана Демчака  ми маємо сучасний спортивний майданчик, який  дасть змогу спортсменам району проводити комфортні тренування з футболу цілий рік», - зауважив голова райдержадміністрації у вітальному слові, а також побажав молоді тренуватися і досягати високих результатів у спорті.
  Право перерізати символічну стрічку надали юним спортсменам футбольної команди Оратів Богдану Василевичу та Даниїл Мартиновському.
  Цього дня  проведено футбольний турнір між командами дитячо-юнацьких спортивних шкіл  м. Немирів, м. Іллінці, смт Турбів та смт Оратів. 
  Замовником цього чудового спортивного об’єкту є Оратівська селищна рада, будувався за рахунок співфінансування із державного, селищного та районного бюджетів.
   Його спорудження стало можливим завдяки участі селищної ради у конкурсі, що був оголошений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіоном) на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України». 
   Загальна вартість спорудження об’єкту будівництва, за результатами експертизи становить 1442549 гривень. 
Повернутись