Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації В.І.Поліщука

   27 січня з метою розгляду проблемних питань жителів району перший заступник голови райдержадміністрації Василь Іванович Поліщук провів виїзний прийом громадян у селі Якимівка аби на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні. 
   Сільський голова Василь Сергійович Кухар коротко поінформував про те, що зроблено останніми роками в селі, ознайомив з основними та пріоритетними завданнями, над якими в 2016 році працює актив села.
     Місцевою громадою порушувалися питання охорони здоров`я, діяльності, сільського господарства, діяльності закладів освіти. Також мешканці територіальної громади підняли питання щодо можливості відкриття дитячого садка в с. Якимівка.
     Під час виїзного прийому Василь Іванович відвідав Якимівську СЗШ І-ІІІ ст.. В наслідок чого виявлено, що школа потребує заміни шкільного обладнання та утеплення приміщення школи за рахунок заміни пластикових вікон. Також школа потребує забезпечення якісним інтернет-зв’язком.
  Також у ході виїзного прийому перший заступник голови райдержадміністрації здійснив робочий візит до місцевого ФАПу, де працівниками було наголошено на відсутності деяких медичних препаратів та належного ремонту для проведення лікувальних процедур.
 За результатами розгляду звернень перший заступник голови райдержадміністрації Василь Іванович Поліщук дав відповідні доручення начальникам управлінь та відділів, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені.
     Поряд з цим було здійснено перевірку дотримання виконкомом сільської ради Закону України «Про звернення громадян». Перевірено відповідну документацію та надано практичні рекомендації по роботі із зверненнями.
 
 
 
 
 
Повернутись