Виїзний семінар з питань державної підтримки агарного сектору

   З метою популяризації державних програм аграрного сектору у 2018 році та ознайомлення з порядком отримання допомоги сільськогосподарським виробникам 11 квітня у залі районної Ради відбувся семінар-нарада для голів та секретарів місцевих рад та аграріїв району. В якому взяли участь: перший заступник голови Оратівської райдержадміністрації Поліщук В.І., начальник управління прогнозування  розвитку агропромислового комплексу та виробництва продукції тваринництва Заїка М.П., керівник обласної філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Сапіга Г.С., начальник відділу організації продажів МСБ «Укргазбанк» Гафа А.Ф., завідувач сектору прямих продажів та розвитку РБ філії АТ «Укрексімбанк» Стецюк Д.В. керівник Оратівського територіального відділення АТ «Ощадбанк» Венгер А.І., керівник Оратівського  відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Сливка С.А.
  В ході наради слухачі насамперед були ознайомлені  з досягненнями Вінниччини  в агропромисловому секторі економіки країни.
   Також, надано роз’яснення щодо напрямків і порядку отримання державної підтримки, визначених у постановах КМУ №106,107 від 07.02.2018 року та порядку ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.  
   Представники банківських установ, ознайомили з механізмом компенсації вартості витрат, понесених суб’єктами господарювання.
   По завершенню наради всі бажаючі мали можливість задати запитання, на що отримали вичерпні відповіді.
 
 
Повернутись