Вінницька обласна державна адміністрація в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Матвієнка Анатолія Сергійовича

Про сумну звістку стало відомо сьогодні, коли на 68-му році життя помер відомий український політик, уродженець Бершадського району Вінницької області Анатолій Матвієнко.
У 1996-1998 роках Анатолій Матвієнко очолював Вінницьку обласну державну адміністрацію. Також обирався народним депутатом 1, 3, 4, 5, 6, 8 скликань.
 
Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру та історичні дослідження, завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні був одним з лідерів національно-демократичних сил та завжди мріяв бачити Україну сильною і соборною.
 
Він прожив життя сумлінної, чесної та порядної людини, чим заслужив повагу тих, хто його знав. Анатолій Матвієнко був справжнім професіоналом своєї справи, наполегливим та працелюбним, Людиною з Великої літери. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню.
 
Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях рідних та близьких.
 
Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Анатолія Сергійовича. Вічна і світла пам'ять!
Повернутись