Виставка декоративного розпису Сергія Бугая

27 листопада о 14 годині в світлиці Вінницького обласного центру народної творчості відбулося урочисте відкриття  виставки декоративного розпису і подільських старожитностей  «Із глибини віків… до наших днів». Це персональна виставка нашого земляка, уродженця села Човновиця Бугая Сергія. 
 Бугай Сергій Олександрович народився 1 червня 1989 року в с.Човновиця Оратівського району. Народною творчістю займається понад 10 років. Образотворчому мистецтву навчався у Вінницькому вищому професійному училищі №5.  Освоївши декоративний розпис, він став талановитим майстром цього виду народного мистецтва. У творчому доробку Сергія понад 1200 робіт переважно це декоративний розпис, але є ще писанки, ікони, вишивка, намиста. Його роботи постійно представляються на сільських, районних, обласних та всеукраїнських виставках, презентував також свою  першу персональну   виставку  в Оратівському районному краєзнавчому музеї .
За своїм ескізом, у 2015 році, майстер розписав 2-х метрову  Подільську писанку, яка представляла Вінничччину на IV-му Всеукраїнському фестивалі писанок в м.Києві, забезпечивши нашій області II місце в номінацї «Регіональна писанка».
Бугай С.О.часто дає майстер-клас з декоративного розпису дітям художніх шкіл та студій. У вільний від роботи час  розписує храм у своєму рідному селі Човновиця.   Також Сергій є завзятим колекціонером старожитностей.
Світлиця ОЦНТ не вміщала всіх бажаючих. Сюди  завітали поціновувачі таланту Сергія, його родина, відомі майстри Вінниччини та мистецтвознавці. Також Сергія приїхали привітати земляки – Голова Оратівської районної Ради  Лошак Галина Василівна , бібліотекар с.Човновиця  Бойченко Надія Гаврилівна та директор районного краєзнавчого музею Василенко Ольга. Теплі та щирі вітання і побажання переливалися в гарні українські пісні, що лунали у виконанні колективу «Рута-м'ята», Вікторії Ніколаєвої та етномайстерні Коло. Захід проходив в дружній, по- домашньому теплій обстановці.  Отож бажаємо нашому земляку довгих років життя, професійного самостверження та творчого неспокою!
    
 
Повернутись