Шановні кооператори Оратівщини!

Оратівська районна державна адміністрація вітає працівників кооперативних організацій та підприємств, ветеранів споживчої кооперації району, усіх членів споживчих товариств з Міжнародним днем кооперації.

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку населених пунктів Оратівщини. Зараз, у непростий період реформування економіки держави, споживча кооперація району зберігає свої позиції і спрямовує господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку.

Впевнений, що споживча кооперація Оратівщини і надалі сповна використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціали, підприємливість та вміння долати труднощі, що примножить її внесок у зміцнення економіки району.

Зичуусім працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, їхнім родинам здоров’я міцного, родинного затишку, матеріального достатку, довголіття, миру та злагоди.

Голова Оратівської районної
державної  адміністрації                                                  О. Чугункін

Повернутись