Вітання керівництва області до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Дорогі співвітчизники! 
Шановне українське воїнство!
 
З величним святом Покрови Пресвятої Богородиці відзначаємо ми День захисника України.
 
Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
 
Останніх два з половиною роки боротьби стали для нашого народу нелегким випробуванням та справжнім уроком мужності, витримки і патріотизму. 
 
Сьогодні, в реальній бойовій обстановці, наші військові гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників України і відіграють вирішальну роль в антитерористичній операції на Сході держави.
 
Країна сильна силою своїх людей. Цю істину щоденним подвигом підтверджують наші військовослужбовці й медики, волонтери і тисячі небайдужих вінничан, серця яких – там, на лінії оборони. Нам є ким і чим пишатися! Наші воїни це і є наша національна гордість.
 
Безмежна шана і вдячність вам, мужні воїни української держави, – за витримку й відвагу, незламність та вірність ідеалам незалежності та свободи. Вічна пам'ять загиблим на стежках цієї неоголошеної війни.
 
Нехай Пресвята Богородиця, яка століттями вважалась захисницею доблесного українського воїнства, дарує усім нам мудрості, витримки й сил на цьому шляху. Бажаємо усім доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень у справі служіння Українському народові!
 
Слава Україні! Слава її мужнім захисникам!
 
 
Голова обласної                                                          Голова обласної Ради
державної адміністрації
Валерій Коровій                                                          Анатолій Олійник
 
 
Повернутись