Володимир Гройсман: Глибоко вірю у те, що Україна та Канада відкриють нові можливості економічно-торговельної співпраці та завжди будуть стратегічними партнерами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Україна та Канада назавжди будуть стратегічними партнерами, відкриють нові можливості економічно-торговельної співпраці, а відносини країн з кожним роком будуть зміцнюватися.
"Я глибоко вірю у те, що з кожним роком наші відносини будуть міцнішими, ми зможемо відкрити нові можливості нашої економічно-торговельної співпраці, ми зможемо поєднати наші культурні традиції, назавжди будемо стратегічними партнерами, які довіряють одне одному, підтримують та з розумінням ставлять одне до одного", - заявив Володимир Гройсман під час неформальної зустрічі Прем'єр-міністрів України та Канади із представниками ділових кіл.
Володимир Гройсман підкреслив особливу важливість послідовної підтримки України Канадою у складний для країни період "відстоювання незалежності та права на самовизначення".
Він подякував Прем'єр-міністру Джастіну Трюдо за тверду позицію Канади щодо підтримки суверенітету України, на міжнародній арені та у просуванні реформ.
Голова Уряду наголосив, що Україна та Канада мають значний потенціал щодо розвитку співпраці, зокрема в економічній сфері. За його словами, важливий крок щодо єднання країн було зроблено після підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Він нагадав, що підписання Угоди відбулося після масштабного Канадсько-Українського Бізнес-Форуму, що відбувся 20-21 червня в Торонто.
Голова українського Уряду відзначив, що відносини між Україною та Канадою є близькими, теплими і дружніми. "На початку 20 сторіччя багато українців знайшли свій дім, нову домівку в Канаді і залишилися по сьогодні віддані своїй Батьківщині-Україні. Це надзвичайно добрий міст наших двосторонніх стосунків. Це дуже добре підґрунтя для зближення наших країн і наших народів", - зазначив він.
Володимир Гройсман наголосив, що візит Прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо засвідчує особливе ставлення Канади до України. "Ми високо це цінуємо, і зробимо усе для того, щоб наші стосунки були успішними, щоби ми по-справжньому будували спільне прекрасне демократичне майбутнє", - підкреслив Прем'єр-міністр України.
У свою чергу Джастін Трюдо висловив підтримку України на шляху реформ та у протидії військовій агресії. "Україна зіткнулася з велетенськими викликами, але все одно ми чекаємо на економічне зростання", - сказав він.
Прем'єр-міністр Канади зазначив, що перед Україною постали виклики військової агресії на сході країни. "Це тягар не тільки для України, але й для усього світу. Ми маємо докласти усіх зусиль, щоб виправити становище. Канада завжди буде стояти пліч-о-пліч з Україною", - зазначив він.
Джастін Трюдо також висловився за активізацію роботи канадських інвесторів в Україні та українських інвесторів в Канаді.
"Ми докладемо усіх зусиль, щоб Україна йшла вперед", - заявив він.
 
 
Повернутись