Володимир Козюк: «Я радий, що на Вінниччині влада розуміє творчих людей. Завдяки такому розумінню і співпраці можна зробити багато добрих справ»

 

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 14 листопада відкрилася виставка живопису заслуженого художника України Володимира Козюка «Вікна у простір». 
Володимир Козюк – відомий живописець, фотохудожник, колекціонер, меценат, радник голови ОДА з питань культури і духовності, організатор мистецьких акцій. Виставка проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана. 
Іван Мовчан узяв участь в урочистому відкритті виставки і привітав художника з цією подією. 
«Я вражений побаченим, – зізнався голова ОДА. – У цій залі чудова атмосфера. Нам сьогодні не вистачає таких осередків чистоти і світла. Потрібно відроджувати і розвивати культурні традиції, підтримувати творчі починання. У попередні роки видатки на культуру були мізерні, а цього року ми змінили ситуацію – за три квартали в області відремонтовано майже 600 закладів культури. І ми продовжуватимемо цю роботу, виконуючи соціальні ініціативи Президента України. 
Дуже важливо, що в нас є справжні подвижники в галузі культури і мистецтва. До таких людей, безперечно, належить Володимир Козюк. Я щиро вдячний йому за все, що він робить для міста й області». 
Художника вітали й інші гості, серед яких були заступник голови обласної ради Юрій Медведєв і директор департаменту культури міської ради Ірина Френкель. 
Дякуючи за вітання і підтримку, Володимир Козюк сказав глядачам: 
«Мені приємно, що тут сьогодні присутній голова обласної державної адміністрації Іван Михайлович Мовчан. Я радий, що на Вінниччині влада розуміє творчих людей. Завдяки такому розумінню і співпраці можна зробити багато добрих справ». 
У ході церемонії відкриття виставки голова ОДА вручив подяки людям, відомим у галузі культури, мистецтва і спорту. Серед відзначених був і Володимир Козюк.
Повернутись