В.Поліщук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

  27 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Василь Поліщук провів чергову апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного періоду.
  На минулому тижні перший заступник голови райдержадміністрації взяв участь у сесії обласної Ради та нараді під головуванням Валерія Коровія, де було обговорено ряд стратегічних питань життєдіяльності області.
 Головними подіями, які відбулися на минулому тижні у районі стали публічний звіт першого заступника голови РДА про про проведену роботу у 2016 році та сесія районної Ради, де на розгляд засідання було винесене одне питання  «Про  забезпечення права населення Оратівського району на гарантований своєчасний доступ до якісних послуг вторинної медичної допомоги». 
  Ігор Якимович, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги зазначив про зменшення кількості хворих на грип та ГРВІ, адже за минулий тиждень було зареєстровано 52 таких хворих, в т.ч. 8 дітей. Микола Садик, головний лікар ЦРЛ повідомив про проведення 15 березня 2017 року у Оратівській центральній районній лікарні Дня донора. Головний лікар закликав всіх небайдужих дорослих оратівчан, що не мають протипоказань до донорства, взяти участь у здачі крові аби врятувати інших.
  Також на нараді було обговорено досить актуальне питання, яке стоїть на часі – оптимізацію навчальних закладів району відповідно до Стратегії, ухвалену керівництвом держави. Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на неминучості оптимізації шкільної мережі району, тому потрібно проводити роз’яснювальну роботу у територіальних громадах, де наявні такі малокомплектні школи. «Основні пріоритети влади на сьогодні - надання якісної освіти та створення належних умов для навчання дітей », зазначив Василь Поліщук.
  Відповідно до змін, внесених у січні минулого року до Закону України «Про охорону дитинства», в Україні з 2016 по 2018 рік запроваджується експеримент із здійснення патронату над дитиною. 
  Про це повідомила на нараді начальник служби у справах дітей райдержадміністрації  Наталія Кучерява.
  Патронат – своєрідна «швидка» сімейна допомога дитині, - зазначила Н.Кучерява. Патронат над дитиною передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатних вихователів. Сьогоднішні реалії демонструють непоодинокі випадки, коли діти з різних причин потребують термінового влаштування. Адже у випадку загрози життю і здоров’ю дитини її терміново вилучають із сім’ї, де таке трапилось. За умови функціонування у районі  та містах сімей патронатних вихователів діти могли б уникнути влаштування до інтернатних закладів, оскільки залишилися б у сім’ї. Патронатним вихователем може бути повнолітня особа (віком від 35 до 60 років для жінок, до 65 років - для чоловіків) з вищою освітою, яка пройшла спеціальний курс підготовки та виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, щорічно укладаючи договір про надання послуг. Заробітна плата патронатним вихователям та виплата на дитину буде становити у розмірі п'ятьох прожиткових мінімумів. Детальнішу інформацію про умови створення патронатної сім'ї можна дізнатися у службі у справах дітей Оратівської райдержадміністрації
  По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись