Як повернути посвідчення водія після вилучення?

Більшість таких запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін.
Для повернення такого посвідчення необхідно:
- успішне складення теоретичного і практичного іспиту для отримання права на керування транспортним засобом відповідної категорії;
- проходження в установленому порядку позачергового медичного огляду щодо придатності до керування транспортним засобом (для осіб, позбавлених права на керування транспортними засобами за керування такими засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння).
Водійські посвідчення вилучаються поліцейським на місці зупинки транспортного засобу та зберігаються у територіальному сервісному центрі МВС за місцем проживання осіб, зазначеним у рішенні суду.
Для повернення посвідчення необхідно звернутися до територіального сервісного центра МВС, надавши копію постанови суду.
Якщо людина отримала перше посвідчення водія терміном на 2 роки, після набрання чинності рішенням суду таке посвідчення водія вважається недійсним, підлягає вилученню та передається для знищення. Особа, після закінчення строку, на який її позбавлено права, проходить позачерговий медичний огляд, повторну підготовку в закладі та складає іспити у територіальному сервісному центрі МВС, після чого отримує посвідчення водія, яке вважається отриманим вперше.
Нагадаємо, що отримати безоплатну правову консультацію Ви можете звернувшись до відділу «Оратівське бюро правової допомоги» Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке працює з понеділка по п'ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: Вінницька обл., Оратівський район, смт.Оратів, вул. Г. Майдану, 107  тел. (04330) 2-11-44. 
Єдиний всеукраїнський телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).
 
 
 
Повернутись