З 28 вересня по 26 жовтня на Вінниччині відбудуться осінні ярмарки

Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками врожаю, у Вінниці проводяться осінні ярмарки. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 вересня 2019 року № 716 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» та з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників, щосуботи, починаючи з 28 вересня по 26 жовтня 2019 року, в м.Вінниці на площі, яка прилягає до торговельного центру «Plaza Park», по вул. Келецькій, 117-Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки.
 
Варто зазначити, що проведення сільськогосподарських ярмарків має на меті насичення ринку доступною сільськогосподарською продукцією з урахуванням моніторингу цін, які зазвичай встановлюють нижчими, ніж на ринках міста. Крім цього, проведення таких заходів надає можливість дрібним фермерам реалізувати власну продукцію.
 
До участі у ярмарку будуть залучені підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, а також хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торгівельні підприємства споживчої кооперації і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.
 
 Також  населенню запропонують саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, аґрусу, малини та різноманітні квіти.
 
Вінничани зможуть придбати продовольчі товари та сільгосппродукти за прийнятними цінами безпосередньо у виробників.
 
У ярмарку, який пройде 28 вересня 2019 року, приймуть участь близько 200 товаровиробників з усіх районів області та обласного центру. Найбільше продовольства на перший ярмарок привезуть з Вінниці, Вінницького, Літинського,Тиврівського,Липовецького та Немирівського районів. Всього планується реалізувати товарів на суму близько 3 мільйонів гривень.
Повернутись