За ініціативи Мінсоцполітики Уряд схвалив новий порядок перерахунку пенсій

Уряд затвердив новий Порядок березневого перерахунку пенсій, який забезпечить щорічне підвищення виплат 12 млн. пенсіонерам. Таке рішення ухвалено 30 жовтня під час засідання Кабінету Міністрів.
Ще у травні Парламент ухвалив розроблений Мінсоцполітики закон, за яким при щорічному березневому перерахунку пенсій не повинно враховуватися підвищення пенсій у попередньому році, як це було раніше. І саме на виконання цього закону сьогодні Уряд ухвалив Порядок проведення такого перерахунку. Таким чином, понад 90% пенсіонерів Вінниччини буде щорічно отримувати підвищення пенсій.
За інформаціє ю головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, запропонований підхід дозволить ліквідувати розриви у розмірах пенсій та щороку осучаснювати їх у бік збільшення, оскільки перерахунок опиратиметься на зростання середньої заробітної плати. Крім того, за наявності коштів у бюджеті Пенсійного фонду, підвищення буде можливим на більше, ніж 20% від такого зростання.
Ухвалений Порядок перерахунку пенсійних виплат стосується таких видів пенсій: страхових, наукових, військових строкової служби та чорнобильських.

Головне управління Пенсійного фонду
України у Вінницькій області

Повернутись