Забезпечити звичний режим діяльності усіх служб Вінниччини

  Доручив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 27 січня під час оперативної щотижневої наради з керівниками департаментів та служб регіону.
 Очільник області, зокрема, зауважив, що мешканці Вінниччини у жодному випадку не повинні стали заручниками суспільно-політичної ситуації, що має сьогодні місце як в державі, так і в обласному центрі. 
 «Наше основне завдання – забезпечити звичний режим діяльності усіх служб та департаметів регіону. У сфері особливої уваги мають бути заклади соціальної сфери, життєдіяльність яких найбільше залежить від держави», - наголосив Іван Мовчан.
 Відтак, голова облдержадміністрації дав завдання керівникам регіональних управлінь та відомств забезпечити безперебійне функціонування житлово-комунального комплексу та автомобільних служб області, підвищену мобільність медичних працівників та звичний режим роботи освітніх закладів. Крім того, доручив підготувати звіт про фінансування закладів соціальної сфери та здійснення гарантованих державою виплат.
  Керівник області закликав усіх мешканців Вінниччини в умовах нинішньої суспільно-політичної ситуації зберігати спокій і не піддаватись на провокації. А також висловив надію на високу громадянську свідомість вінничан, адже забезпечення нормального функціонування всіх підприємств, установ та організацій є запорукою стабільності в регіоні.

Повернутись