«Задзвеніли срібні дзвони в Україні»

 

 Під такою назвою в ЗОШ І-ІІІ ст. села Новоживотів відбувся виховний захід приурочений Дню Соборності та Свободи України та 95-й річниці Акту Злуки. Урочистий захід відвідали почесні гості - голова райдержадміністрації Галина Кириленко разом із своїм заступником Галиною Колонюк, начальником відділу освіти Федором Барановським та головним спеціалістом відділу освіти Майєю Дубінецькою. 

 Галина Володимирівна звернулася із вітальним словом до учнів та педагогів школи  з нагоди визначного свята для кожного українця. Голова райдержадміністрації промовила: «Об'єднання понять «соборність» та «свобода» набуло нового звучання завдяки Указу Президента України Віктора Януковича, яким установлено єдине державне свято — День Соборності та Свободи України, яке ми- українці можемо сьогодні із вами відзначати». Вона  наголосила, що на визначних прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту, які звучали на святі, формується власна самосвідомість та громадянська культура кожного українця. А тому, починаючи з наймолодшого віку потрібно виховувати в учнів патріотизм та громадську злагоду.

Срібним передзвоном у святково прикрашеному залі лунали пісні «Це моя Україна», «Лише у нас на Україні», у виконанні школярів. Із великим патріотизмом у серці декламували старшокласники вірші про Україну, її народ та єдність; відкривали присутнім сторінки славетного минулого нашої неньки-України, в яких викарбувані імена тих, хто боровся за її єдність та незалежність. Патріотичне музичне оформлення, плакати із цитатами присвяченими Дню Соборності та Свободи України, національна символіка , святково одягнені діти в українських костюмах – все це формувало святково-урочисту атмосферу заходу та викликало у кожного присутнього почуття гордості за свою державу.

 

Повернутись