Загальні збори громадян Скоморошківської сільської ради

   В с.Скоморошки 20 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян, під час яких підведено підсумки соціально-економічного розвитку громади за 2017 рік.
  В зборах взяли участь голова  райдержадміністрації О.Чугункін, голова районної Ради Г.Лошак, начальник управління праці та соціального захисту населення Ж.Куліда.
  У своєму звіті сільський голова О.Ткачук відзначив, що бюджет сільської ради за 2017 рік виконано на 131%. Найбільшу частку надходжень складає єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а також плата за землю.
  Протягом року вкладено значні кошти , а саме 300 тис. грн. на проведення ремонту криші сільського клубу, та придбання художнього оформлення  сцени 50 тис.грн, ремонт вуличних доріг, ремонт ФАПу у с.Камяногірка за сприяння ТОВ «Скоморошківське».   В планах на 2018 рік благоустрій, ремонт доріг, встановлення опалення в сільському клубі, освітлення вулиць.
     Голова райдержадміністрації О.Чугункін у своєму виступі повідомив що,  днями  відбулася робоча зустріч   з засновником дочірнього підприємства  «Укрпостач» Мельником А.М. та інвестором, який має наміри вкласти кошти у відновлення роботи підприємства,  в разі відновлення роботи в травні-червні  буде  вирішено проблему  забезпечення щебеневою продукцією  для проведення ремонту доріг не тільки в Оратівському,  а і в прилеглих районах,  також Олег Павлович акцентував увагу учасників зборів на процесі об’єднання громад. 
  Голова районної Ради Галина Лошак, звертаючись до присутніх, відмітила громадську позицію жителів, які активно турбуються про майбутню долю села. Наголосила на співпраці сільської ради із сільгосппідприємством “Скоморошківське” (керівник Віктор Грох, депутат районної Ради), результат якої дає певні результати у поліпшенні життєдіяльності села. Очільниця районного самоврядування закликала громаду проводити заходи із благоустрою спільно. Галина Лошак роз’яснила елементи впровадження медичної реформи, при цьому запропонувала присутнім укладати декларації з одним сімейним лікарем для зручності всіх учасників даного процесу.
   Начальник управління праці та соціального захисту РДА Жанна Куліда повідомила про нововведення у соціальних питаннях - субсидій, пенсій, тарифів на газ, електрику, пільговий проїзд, компенсації по догляду за родичами та інше. Застерегла від проявів насилля у сім’ях та торгівлі людьми.
 
Повернутись