Засідання комісії з надання адресної допомоги громадянам Оратівського району

     Відповідно до пункту 1 статті 23 та пункту 7 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 89, 91 Бюджетного кодексу України, районної програми соціальної допомоги «Турбота» на 2016-2020 роки, з метою зниження соціальної напруги, забезпечення мінімальних соціальних гарантій, надання адресної матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 лютого 2017 року № 103 утворена комісія з надання адресної матеріальної допомоги громадянам Оратівського району, які опинились у складних життєвих обставинах.
   01 березня 2017 року відбулося перше в поточному році організаційне засідання комісії з надання адресної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах райдержадміністрації.
    Розглянуто 13 звернень мешканців Оратівського району, які звернулися до голови райдержадміністрації з питання надання матеріальної (грошової) допомоги на лікування. 
    За рішенням комісії призначено матеріальну допомогу 12 громадянам на загальну суму 23500,00 грн., відмовлено у наданні матеріальної допомоги 1 особі - у зв’язку зі смертю.
 
 
 
Повернутись