Засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пом’якшення карантинних заходів на території району

    Сьогодні під головування голови райдержадміністрації Олега Чугункіна відбулось засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглядались  та вирішено питання щодо відновлення роботи  з 22 травня приміського транспорту з 25 травня відкриття закладів дошкільної освіти з урахуванням всіх вимог санітарної служби та актом підтвердження Держпродспоживслужби відповідно до прийнятої Постанови Кабінету Міністрів України щодо  пом’якшення карантинних заходів із 22 травня та запровадження адаптивного карантину до 22 червня, а також відновлення роботи  продовольчого ринку на території селища.
    Працівниками ринку була проведена відповідна робота щодо відновлення роботи продовольчого ринку та забезпечення карантинних вимог. Тому, відповідно до Акту Оратівського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, після проведеного детального санітарно-епідеміологічного обстеження ринку Оратів районного споживчого товариства  встановлено, що агропродовольчий ринок смт Оратів відповідає встановленим вимогам роботі ринку в період карантину з дотриманням вимог реалізації харчових продуктів.
     Також, під час засідання розглядалось питання відновлення перевезення пасажирів приміським транспортом за участі голови спілки  автоперевізників Оратівського району Миколи Демченка. В ході розгляду даного питання було узгоджено маршрути, які здійснювались до введення карантину. Дотримання обов’язкового  масочного режиму пасажирів, а також водія, дезинфекція салону до посадки пасажирів та по прибуттю на автовокзал, дотримання пасажиро місць тощо.  
    На завершення засідання Олег Павлович подякував начальнику відділу освіти райдержадміністрації Федору Барановському за наданий шкільний автобус в підвезенні працівників  критичної інфраструктури та медперсоналу.
Повернутись