Заступник голови РДА Василь Палюра провів виїзний прийом громадян на території Чагівської сільської ради

 14 березня відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Оратівської райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Василь Палюра провів черговий виїзний прийом громадян у селі Чагів.
   Василь Володимирович поспілкувався з працівниками виконавчого апарату сільської ради щодо проблемних питань громади, які є актуальними на сьогодні. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення цих проблем.
   Перебуваючи на території вище вказаної сільської ради, заступник голови райдержадміністрації, окрім прийому громадян, мав змогу відвідати Чагівську ЗОШ I-III ступенів та ознайомитися зі станом роботи та матеріально-технічною базою даного навчального закладу, а також безпосередньо поспілкуватись з представниками педагогічного складу школи. Для прийому громадян надано учительський кабінет, де сама атмосфера налаштовувала на робочий лад та сприяла активному спілкуванню. 
   Найактуальнішими питаннями, які були порушені жителями територіальної громади під час прийому, є питання з приводу ремонту доріг, благоустрою греблі по вулиці Молодіжній, процедури надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, а також питання щодо переваг, які можуть отримати жителі сільської ради внаслідок добровільного об’єднання територіальних громад.
   Підсумовуючи результати візиту до села Чагів, заступник голови Володимир Палюра наголосив на тому, що низка питань, яка була акцентована під час зустрічі, потребує фінансових вкладень та активності у вирішенні проблем не тільки з боку керівництва району, а й від самих жителів територіальної громади.
   За результатами особистого прийому заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення щодо вирішення проблемних питань.
 
 
 
 
 
 
 
Повернутись