Землею рідною окрилена

  Саме під такою назвою в переддень Всеукраїнського Дня бібліотек у читальній залі Оратівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книжково-ілюстративної  виставки «В моїм краю привольно для любові і щедрості земної між людьми».

  До виставки увійшло 237 примірників книг,здебільшого творів письменників-Вінниччини, які нещодавно читачам районної бібліотеки подарувала відома тележурналістка Вінницької обласної суспільної телерадіокомпанії ВІНТЕРА, наша землячка Ганна Василівна Секрет.

   Перший розділ книжкової виставки «Берегиня Подільської культури»  епіграфом до якого є поетичні рядки місцевого поета Василя Огородніка

                                       Правдиве слово подолає зло

                                       Гойдаючи в душі колиску,

       Несете людям Ви добро й тепло,

               А в серці, в серці глибину Подільську

розміщено довідковий матеріал про автора  дарунку.

    Художні твори, поезія та проза зібрано у другому розділі « І слово щире, ніжне і просте».

   Про митців Вінниччини розповідають книжкові полички « Народна творчість тут багата, в ній наша сила чарівна» та « Нема миліш святого краю, де труд , і щастя, і пісні».

   Приємним є той факт, що і сама Ганна Василівна в цей день завітала на презентацію до бібліотеки з новою книгою « На борщах зростає Україна» авторами якої є Володимир Маринчук та Ганна Секрет.

   Присутні на заході – завідуючі сільськими бібліотеками, місцеві письменники, читачі бібліотеки мали змогу поспілкуватися з Ганною Василівною, більш детально ознайомитися з матеріалами книжкової виставки, послухати  художні читання уривків з творів  у виконанні Ганни Секрет.

   Зустріч відбулася в теплій, творчій, щирій  атмосфері.

Повернутись