Зустріч із вимушеними переселенцями району

    Сьогодні серед основних питань у кожному населеному пункті України – допомога людям, які змушені були залишити рідні домівки на Донеччині, Луганщині та в Криму.
     Проблеми осіб, які через військові дії на сході змушені були покинути рідні домівки, знаходяться під постійним контролем у влади. Керівництво району постійно провідує переселенців за місцем їх тимчасового проживання, допомагає продуктовими наборами, які збирають мешканці району, цікавляться їх насущними проблемами та допомагають у їх вирішенні. 
    Так сьогодні 28 квітня голова Оратівської райдержадміністрації Надія Мельничук із своїм заступником Василем Палюрою здійснили  візит в села Заруддя та Лопатинка. В ході візиту вони зустрілись із сімєю Анатолія та Галини Паричук,  їхнею дочкою Оксаною Масловською та її трьома дітьми, а також із сімєю Валерія та Олени Бугерових, які проживають в селі Лопатинка. В ході зустрічі  керівництво району ознайомились з умовами проживання,  вирішення  матеріально-побутових питань. Разом з сільськими головами намічено шляхи вирішення нагальних проблем сімей переселенців. Питання облаштування сімей, отримання ними необхідних соціальних виплат взято на контроль владою району. 
  
   Довідково: Станом на  23 квітня 2015 року на території району зареєстровано 93 сім’ї переселенців - 138 осіб, в тому числі 23 дитини . 70 сімей отримують одноразову грошову допомогу згідно постанови КМУ від 01.10.2014р. № 505 ” Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої  території  України та  районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг ”.
 
 
 
Повернутись