Звернення керівництва району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

 

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

        15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 25-а річниця виведення радянських військ з республіки Афганістан.

        У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших вибухонебезпечних точках світу. Віддаємо данину пам’яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок. Біля їхніх могил лунають промови, звучать клятви, молитви. В більшості українських міст, селищ і сіл встановлено їм пам’ятники та пам’ятні знаки.

        Ветерани афганської війни в Україні створили міцну, добре структуровану громадську організацію, вони плідно співпрацюють з органами місцевої влади у вирішенні питань ліквідації наслідків афганської війни, патріотичному вихованні молоді. На державному рівні вони стали ініціаторами розробки цілої низки законодавчих актів. Серед них і депутати, і відповідальні працівники державних органів влади, і бізнесмени, громадські і політичні діячі.

        Сьогодні велика частина ветеранів афганської війни потребує допомоги і підтримки не лише держави, але й нашої, людської. Перш за все потребують її сім’ї тих, хто не повернувся з війни…

        Шановні земляки! Дякуючи Богові за мирне небо над Україною, закликаємоусіх нас пам’ятати про подвиг тих, хто сьогодні не з нами, тих хто втратив своє здоров’я у страшній війні. Не залишайтесь осторонь їхніх проблем, підтримуйте та допомагайте кожен на своєму рівні та посаді. І нехай захистить та збереже Бог Україну від страшного лиха війни!

 

 

    Галина КИРИЛЕНКО                                          Володимир ТОКАРЧУК

 голова районної                                                   голова районної Ради

державної адміністрації                                      

 

Повернутись