Звітуйте через інтернет!

     Фахівці Оратівського  відділення  Іллінецької  ОДПІ  звертають увагу, що платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів, мають можливість подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі з єдиного соціального внеску.
      Подача звітів через Інтернет – це швидко, доступно та зручно. Платники, які використовують електронну систему звітування переконалися, що такий метод не тільки економить робочий час, а й не допускає можливості зробити помилки при складанні звітів.
      Не дивлячись на те, що тема подання звітності в електронній формі  вже далеко не нова для підприємців, вона має багато очевидних переваг. Адже спробувавши один раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу. Світовий досвід запровадження електронної податкової звітності показує всі переваги та ефективність даного виду удосконалення адміністрування податків та підвищення ефективності роботи всієї податкової системи.
    Серед основних переваг представлення звітності в електронному вигляді варто виділити економію робочого часу та коштів на придбання бланків звітності, оперативне відстеження змін до форм звітності, уникнення втрат часу на черги при поданні звітності тощо.
     Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати електронний цифровий підпис, який надається  безкоштовно.
    Для  отримання ключів ЕЦП звертатися за адресою:  21027, м.Вінниця, вул.30 річчя Перемоги,21 
 
Повернутись