Обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей з інвалідністю “ Промінь”.

Центр надає можливість дітям з інвалідністю від 0 до 18 років  та дітям до 3 років (включно), які належать до груп ризику щодо отримання інвалідності, пройти курс медичної, психолого-педагогічної реабілітації за індивідуальною програмою, згідно переліку послуг (амбулаторно, стаціонарно, за місцем проживання).
     Перелік базових послуг, що надаються в Центрі  “Промінь”:
1. Медичний  супровід лікарів Центру, консультації, спостереження (педіатр, невролог,  психіатр, фізотерапевт, лікар ЛФК, травматолог-ортопед)
2. Лікувальна фізична культура, масаж, Вертикалізатор «Параподіум”, рефлекторно навантажувальний пристрій “Гравіс тат КР6-02”
3. Лікування положенням (укладки), профілактор Євмінова
4. Механотерапія
5. Працетерапія
6. Фізіотерапія (парафіноозокеритотерапія, електропроцедури)
7. Послуги  маніпуляційного кабінету
8. Ароматерапія
9. Фітотерапія
10.Гідротерапія (басейн, гидромасажні ванни, фінська сауна)
11.Послуги психолога, логопеда, дефектологів)
12.Психотерапія (сенсорна кімната)
Для формування професійних навичок та розвиток інтересів працюють гуртки по лозоплетінню, квітникарству, комп’ютерній грамоті, співу під карооке, вишиванню.
       Зарахування дитини в стаціонар Центру  відбувається після огляду  дитини спеціалістами центру за рішенням комісії спеціалістів Реабілітаційної Ради, при наявності усіх необхідних документів.
        За більш детальнішою інформармацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення кабінет № 111, телефон 2-17-43.
 
Начальник відділу по наданню 
соціальних та реабілітаційних послуг 
пільговим категоріям населення