Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.
Учасник АТО обирає суб’єкт надання послуг з оприлюдненого районним управлінням праці та соціального захисту населення переліку суб’єктів надання таких послуг.
Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:
Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районної райдержадміністрацій   за місцем проживання.
Заповнити заяву , до якої додати копії (під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
o посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни;
o документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Управління праці та соціального захисту населення районної райдержадміністрацій , реабілітаційна установа та учасник АТО укладають договір про надання послуг із психологічної реабілітації у 3-х примірниках.
Управління праці та соціального захисту населення районної райдержадміністрацій відшкодовують вартість проїзду до реабілітаційних установ та назад учасникам АТО на підставі документів:
- заяви;
- оригіналів проїзних документів;
- заповненого реабілітаційною установою корінця направлення на психологічну реабілітацію;
- документу, що підтверджує особу.
 За більш детальною інформацією  звертатися до кабінету № 111 управління праці та соціального захисту населення Оратівської райдержадміністрації або за телефоном 2 17 43.