Інтернет-приймальня

Увага!

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. Героїв Майдану, 78 смт. Оратів, 22600 або подати його через приймальню громадян райдержадміністрації за адресою: вул. Героїв Майдану,78, смт. Оратів.
З 28 жовтня 2015 року набрав чинності Закон України від 02 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції»
На сьогодні, крім  письмового звернення, яке  надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства, письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
Електронне звернення можна надсилати  на адресу: rda_orativ@vin.gov.ua
 

Заповніть будь-ласка всі поля і натисніть "Відправити".

Зразок заяви

Зразок скарги

Зразок клопотання

Назва РДА

ПІБуповноваженої особи, яка відповідає за звернення громадян

Посада

Контактний телефон

Інтернет адреса

(e-mail)

Оратівська РДА

Кук Марія Ярославівна

Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації

2-12-05

 


rda_orativ@vin.gov.ua

 

Форма зворотнього зв'язку